Vyberte stránku

Seminář

CORE

Cena 2 490,- Kč

V případě zájmu volejte nebo pište
602 122 755 ales@activefit.cz

O co jde

Stabilizační systém si lze představit jako nosnou zeď domu. Pokud je nosná zeď narušena, fasáda domu může být nejhezčí v ulici, ale Vy budete mít velký problém. Vše se dříve nebo později zhroutí, jako domeček z karet.

Naučíte se

Pracovat s pestrým zásobníkem cviků pro klienty s kosterní nebo svalovou dysbalancí a pracovat s profesionály, dle jejich sportovního odvětví. V semináři se podrobně seznámíme s hlavními svalovými skupinami Core systému, diagnostice vnitřního svalstva a následně na danou diagnostiku budete schopni sestavovat tréninkovou jednotku.

Itinerář semináře

Seminář je veden individuální formou. Sejdeme se celkem třikrát, po dvou hodinách, vždy podle naší vzájemné domluvy. Začít lze kdykoliv, ukončení do 30 dnů od zahájení. Absolvovat seminář můžete sami, není ovlivněn kapacitou.

Hodnota

Výstup semináře

\

Třetí konzultací, kdy potvrdíte teoretické a praktické znalosti z předcházejících konzultací od nás obdržíte certifikát o absolvování.

\

Cvičební pomůcky: BOSU, Fitbalón, overball, balanční čočka, medicimball, theraband

\

Seminář vede Aleš Urban, v případě zájmu volejte nebo pište +420602122755 ales@activefit.cz

CORE

Ne všechny svaly, které máte, jsou na pohled vidět. Ovšem i tak jsou pro život nepostradatelné a musíte je pravidelně posilovat.

Fungující hluboké svalstvo neboli core má na svědomí správné držení těla, stabilizaci páteře a v neposlední řadě se jeho posílením vyvarujete různých disfunkcí a disbalancí. V dnešní době, kdy má nemalé procento populace problémy s bederní páteří, a slova jako Bechtěrevova choroba, vyhřezlá ploténka nebo například skolióza se skloňují na každém kroku, se posilování stabilizačního systému jistě vyplatí.