Vyberte stránku

Seminář

TECHNIKY CVIKŮ

Cena 1 800,- Kč

 

V případě zájmu volejte nebo pište
602 122 755 ales@activefit.cz

 

O co jde

Většina z Vás absolvuje kondiční posilovací trénink ve fitness centru pro zlepšení celkového stavu. Tedy jak fyzického, tak psychického. Trénování nevhodnou technikou vede dříve či později k přetížení svalových partií nebo dokonce zranění a to vede k absenci trénování. Aby nás trénovat bavilo, musíme cviky provádět žádoucí technikou.

Naučíte se

Získáte techniku základních silových cviků bez nutnosti zvedání těžkých břemen. Jedná se o techniku hlubokého dřepu, silového i nesilového benchpessu, techniku mrtvých tahů. V semináři procvičíme a vypilujeme další základní cviky na velké i malé svalové partie. Nebudou chybět ani doplňkové cviky na jednotlivé svalové partie a to jak neizolovanou, tak i izolovanou formou.

Itinerář semináře

Seminář je veden individuální formou. Sejdeme se celkem třikrát, po hodině a půl, vždy podle naší vzájemné domluvy. Začít lze kdykoliv, ukončení do 30 dnů od zahájení. Absolvovat seminář můžete sami, není ovlivněn kapacitou.

Hodnota

Výstup semináře

\

Třetí návštěvou potvrdíte praktické znalosti z několika náhodně vybraných cviků. Poté obdržíte certifikát o absolvování

\

Cvičení ve Fitness Slavia na volných osách, jednoručkách, strojích a žebřinách

\

Seminář vede Aleš Urban, v případě zájmu volejte nebo pište +420602122755 ales@activefit.cz

Něco o CORE

Ne všechny svaly, které máte, jsou na pohled vidět. Ovšem i tak jsou pro život nepostradatelné a musíte je pravidelně posilovat.

Fungující hluboké svalstvo neboli core má na svědomí správné držení těla, stabilizaci páteře a v neposlední řadě se jeho posílením vyvarujete různých disfunkcí a disbalancí. V dnešní době, kdy má nemalé procento populace problémy s bederní páteří, a slova jako Bechtěrevova choroba, vyhřezlá ploténka nebo například skolióza se skloňují na každém kroku, se posilování stabilizačního systému jistě vyplatí.

Výuka přerušena

Od pátku 13.3.2020 je uzavřen celý Areál Plaveckého stadionu, Uzavřeno je Fitness Slavia, Sauna Slavia a Trenérská škola Fitness Slavia/Activefit. Předpokládáme,že výuka bude obnovena od 18.4.2020. Budeme Vás o tom informovat. Máte-li jakékoliv dotazy, volejte 602122755