Michal Brož

Michal Brož

Profesionální běžec

Po ukončení kariéry Josefa Proroka převzal roli našeho nejlepšího čtvrtkaře překážkáře. Na domácím poli nemá konkurenci a chce se prosazovat i v té zahraniční. Na Evropě byl pátý a jeho potenciál roste. K nám přišel studovat na doporučení. Kurz absolvoval v roce 2017 pro svou nadcházející trenérskou činnost. Dál ho můžete sledovat v jeho profesionální kariéře běžce na všech našich i zahraničních atletických závodech.

Šárka Hodslavská

Šárka Hodslavská

Osobní fitness trenér a výživový poradce, působí v Centru sportovní ortopedie a medicíny v Teplicích

Absolvovala kurz v roce 2014. Dnes pracuje v CENTRU SPORTOVNÍ ORTOPEDIE A MEDICÍNY v Teplicích, kde působí v oblasti výživového poradenství. Je vyhledávanou trenérkou v oboru fitness funkčních tréninků. Sama je aktivní hráčkou beach volejbalu, kde pracuje také jako kondiční trenér.

Daniel Škvor

Daniel Škvor

Profesionální zápasník thaiboxu a kickboxu

Je to úspěšný profesionální zápasník thaiboxu a kickboxu, kurz absolvoval v roce 2015. Jak říká, „do kurzu jsem šel prvotně pro své zájmy, tedy zlepšení svých tréninkových jednotek“. V tomto bojovém umění se dnes věnuje také trenérské činnosti a kurz Instruktor fitness uplatňuje pro stále narůstající potřeby klientů v začátečnickém i pokročilém tréninku.

Markéta Brožová

Markéta Brožová

Hlavní manažerka Contours fitness Praha

Kurz absolvovala v roce 2014. Chtěla posunout své cvičení dál především v oblasti teorie. Po dokončení kurzu začala trénovat v dámském fitness, kde se během krátké doby stala hlavní manažerkou. Je také dopisovatelkou v různých fit časopisech a vede poradnu pro restart pohybu.

Eva Šťastná

Eva Šťastná

Fitness trenérka

Absolvovala kurz v roce 2014. Věnuje se především skupinovým anaerobním lekcím, jako HIT a Tabata. Pro studenty VŠE v Praze vede kurz Tabata Workout, jako součást sportovních zájmových kurzů.

Margarita Jurijevna Říčařová

Margarita Jurijevna Říčařová

Osobní trenérka fitness

V roce 2013 absolvovala trenérský kurz v našem centru. Její cíl byl jasný už před kurzem a to přesto, že do zahájení studia příliš necvičila a techniky mnohých cviků viděla prvně. Po dokončení kurzu se intenzivně vrhla na přípravu do fitness soutěží, ve kterých dosáhla značných úspěchů. Dnes vyhledávaná trenérka a úspěšná závodnice buduje dál svou kariéru.

Stanislav Tůma

Stanislav Tůma

Zakladatel klubu Animals Semily

Absolvoval kurz v roce 2012. Certifikát instruktora fitness využil k založení klubu Animals Semily, který úspěšně vede a účastní se silových závodů nejen u nás, ale i v zahraničí.

Irena Havránková

Irena Havránková

Fitness trenérka

Absolvovala kurz v roce 2016. Hlavním důvodem bylo vysněné otevření sportovního centra ZŠ Sportovní ve Vinoři, což se povedlo a cíl byl splněn.

Jakub Konečný

Jakub Konečný

Osobní trenér

Absolvoval kurz v roce 2014. Ve svých 26 letech dozrál k rozhodnutí, že si na vlastní kůži vyzkouší i soutěžní přípravu. Pro svůj debut si zvolil soutěž BFC Cup, startoval v kategorii physique mužů nad 182 cm. Stal se z něj uznávaný trenér fitness a pomáhá v přípravě závodníkům v oblasti fitness a kulturistiky.

Egon Kunzmann

Egon Kunzmann

Kondiční trenér fotbalistů SK Slavia Praha

Studiem v našem vzdělávacím centru odstartoval svojí kariéru trenéra kondiční přípravy v ligovém klubu Slavia Praha. Dnes již dokončuje studium na tělovýchově v Praze a stal se hlavním kondičním trenérem mládeže. V našem Fitness Slavia ho můžete zastihnout velmi často.