Egon Kunzmann, kondiční trenér fotbalistů SK Slavia Praha

Egon Kunzmann

Kondiční trenér fotbalistů
SK Slavia Praha

Studiem v našem vzdělávacím centru odstartoval svojí kariéru trenéra kondiční přípravy v ligovém klubu Slavia Praha. Dnes již dokončuje studium na tělovýchově v Praze a stal se hlavním kondičním trenérem mládeže. V našem Fitness Slavia ho můžete zastihnout velmi často.

Šárka Hodslavská

Osobní fitness trenér a výživový poradce, výživová specialistka ve společnosti Svět zdraví
Absolvovala kurz v roce 2014. Dnes v Teplicích vede úspěšně program Svět zdraví, který pomáhá lidem s nadváhou. Je vyhledávanou trenérkou v oboru fitness funkčních tréninků. Sama je aktivní hráčkou beach volejbalu, kde pracuje také jako kondiční trenér.

Margarita Jurijevna Říčařová

Osobní trenérka fitness
V roce 2013 absolvovala trenérský kurz v našem centru. Její cíl byl jasný už před kurzem a to přesto, že do zahájení studia příliš necvičila a techniky mnohých cviků viděla prvně. Po dokončení kurzu se intenzivně vrhla na přípravu do fitness soutěží, ve kterých dosáhla značných úspěchů. Dnes vyhledávaná trenérka a úspěšná závodnice buduje dál svou kariéru.

Zakladatel klubu Animals Semily

Stanislav Tůma

Zakladatel klubu
Animals Semily

Absolvoval kurz v roce 2012. Certifikát instruktora fitness využil k založení klubu Animals Semily, který úspěšně vede a účastní se silových závodů nejen u nás, ale i v zahraničí.

Markéta Brožová

Hlavní manažerka Contours fitness Praha
Kurz absolvovala v roce 2014. Chtěla posunout své cvičení dál především v oblasti teorie. Po dokončení kurzu začala trénovat v dámském fitness, kde se během krátké doby stala hlavní manažerkou. Je také dopisovatelkou v různých fit časopisech a vede poradnu pro restart pohybu.

Fitness trenérka

Eva Šťastná

Fitness trenérka
Absolvovala kurz v roce 2014. Věnuje se především skupinovým anaerobním lekcím, jako HIT a Tabata. Pro studenty VŠE v Praze vede kurz Tabata Workout, jako součást sportovních zájmových kurzů.

Jakub Konečný

Osobní trenér
Absolvoval kurz v roce 2014. Ve svých 26 letech dozrál k rozhodnutí, že si na vlastní kůži vyzkouší i soutěžní přípravu. Pro svůj debut si zvolil soutěž BFC Cup, startoval v kategorii physique mužů nad 182 cm. Stal se z něj uznávaný trenér fitness a pomáhá v přípravě závodníkům v oblasti fitness a kulturistiky.

Fitness trenérka, Sportovní ZŠ Vinoř

Irena Havránková

Fitness trenérka
Absolvovala kurz v roce 2016. Hlavním důvodem bylo vysněné otevření sportovního centra ZŠ Sportovní ve Vinoři, což se povedlo a cíl byl splněn.

Reference absolventů:

Převzato z FACEBOOKU Trenérské školy <<== Klikni